Home Projekty O škole Pro rodiče Školní jídelna Družina Akce školy

O ŠKOLE

Sponzorské dary

18. 11. 2019 - Nový interaktivní koutek

Žáci ve 2.A dostali během října a listopadu pěkný předvánoční dárek. Ve třídě jim přibyl interaktivní koutek, který zahrnuje dotykový LCD panel, notebook a tiskárnu. Pro výuku byly rovněž pořízeny projektor a zajímavé interaktivní programy, které umožní žákům procvičovat a prohlubovat učivo zábavnou formou.
Práce v koutku se okamžitě stala pravidelnou a velmi oblíbenou součástí výuky. Všech zařízení mohou samozřejmě příležitostně využívat i další třídy I. stupně.
Tento interaktivní koutek byl pořízen díky sponzorskému daru firmy innogy Gas Storage. Sponzorovi moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

14. 11. 2018 - Práce s novým interaktivním LCD panelem

Žáci ve 3. B dostali v polovině listopadu předčasný vánoční dárek. Ve třídě jim přibyl interaktivní LCD panel, který jim obohatí výuku o netradiční prvky. Již druhý den po instalaci si pro ně paní učitelka Macoszková připravila úkoly na opakování násobení a dělení. Práce na „velkém tabletu“, jak mu žáci říkají, všechny velmi bavila. Tato výuková pomůcka byla pořízena díky sponzorskému daru firmy Frujo a.s. Tvrdonice. Sponzorovi moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.