Home Projekty O škole Pro rodiče Žákovská knížka Školní jídelna Družina Akce školy

INFORMACE PRO RODIČE

50 LET ZŠ TVRDONICE

Vedení Základní školy Tvrdonice
děkuje všem zaměstnancům, účinkujícím, návštěvníkům a sponzorům, kteří se zúčastnili přípravy i oslav výročí otevření naší školy.
Sponzoři - Obec Tvrdonice, Obec Kostice, Vinařství Čech, Antonín Koryčánek, Milan Maška, Vinařství Uher Lanžhot, Blanka Vališová, manželé Janulíkovi, Jiří Janulík, Aleš Hrnčíř, Aleš Blažej, Vít Vařeka, Vlastimil Uher, Milan Maděryč.
Doufáme, že se všem akce líbila.

V kanceláři školy je možnost zakoupení brožury
„50 let Tvrdonické základní školy“ za 30,- Kč.

ŠKOLNÍ PLES

Vedení Základní školy Tvrdonice děkuje všem sponzorům, kteří přispěli do tomboly na školní ples.

DOTAZNÍK PRO RODIČE O ŠPP

Dotazník pro rodiče o Školním poradenském pracovišti (ŠPP)
Dotazník stáhněte nebo vytiskněte ZDE: (PDF)

OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ PŘES INTERNET

Vedoucí školní jídelna upozorňuje na možnost objednávání obědů přes internet.

Na webových stránkách ZŠ v oddíle "Školní jídelna" najdete odkaz INTERNETOVÉ OBJEDNÁVÁNÍ. Po kliknutí na tento odkaz se strávník přihlásí svým osobním číslem, které mu vydá vedoucí školní jídelny.

První přihlášení:
  1. Osobní číslo: xxxx
  2. Heslo: heslo (vypsat slovem „heslo“), doporučujeme aby si po prvním přihlášení každý strávník změnil toto heslo na vlastní.

Dostanete se na jídelníček, kde se můžete na jednotlivé dny přihlásit nebo odhlásit.
Na jídelním lístku jsou též vyznačeny alergeny.

robert mahr © 2008