Home Projekty O škole Pro rodiče Žákovská knížka Školní jídelna Družina Akce školy

INFORMACE PRO RODIČE

školní ples

17. 1. 2019 - Konzultační odpoledne:

Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace upozorňuje rodiče,
že KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE bude

ve čtvrtek 17. 1. 2019 od 1530 do 1700 hod.

DOTAZ OHLEDNĚ ČLENSTVÍ DĚTÍ NAVŠTĚVUJÍCÍCH DRUŽINU VE ŠKOLNÍM KLUBU

Preventivní projekt BESIP: „ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE“

Vážení rodiče,
Dne 6. 9. 2018 proběhl na naší škole preventivní projekt „ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE“. Cílem této akce je připomenout dětem základní pravidla, která musí v rámci bezpečnosti dodržovat v silničním provozu. Bylo ovšem alarmující, že více než polovina žáků, kteří do školy přijeli na jízdním kole, neměla na hlavě připevněnou ochrannou přilbu.
Zákon přitom jasně stanoví, že tato povinnost platí u cyklistů mladších 18 let.

POSTUP PŘI VYŘIZOVÁNÍ DOTAZŮ
A PŘIPOMÍNEK ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ

Vážení rodiče,
v případě vašich dotazů či připomínek týkajících se problémů vašich dětí se prosím nejdříve obracejte na třídního učitele, pokud problém bude nadále přetrvávat tak na vedení školy.

SEZNAM SEŠITŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Seznam stáhněte nebo vytiskněte ZDE: (PDF)

OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ PŘES INTERNET

Vedoucí školní jídelna upozorňuje na možnost objednávání obědů přes internet.

Na webových stránkách ZŠ v oddíle "Školní jídelna" najdete odkaz INTERNETOVÉ OBJEDNÁVÁNÍ. Po kliknutí na tento odkaz se strávník přihlásí svým osobním číslem, které mu vydá vedoucí školní jídelny.

První přihlášení:
  1. Osobní číslo: xxxx
  2. Heslo: heslo (vypsat slovem „heslo“), doporučujeme aby si po prvním přihlášení každý strávník změnil toto heslo na vlastní.

Dostanete se na jídelníček, kde se můžete na jednotlivé dny přihlásit nebo odhlásit.
Na jídelním lístku jsou též vyznačeny alergeny.

robert mahr © 2008